Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

2008 yılında hemşire bir arkadaşımın Dr. Sevgi hanımı tavsiyesi ile Alexandrite leklazer cihazı ile tüm vücuduma lazer yaptırdım.13 yıldır (yüzüm hariç) çıkan tüyüm olmadı.O zamanlarda Sevgi hanım yüzün tamamen bitmeyeceğini söylemişti.Yüzüm de çıkanlarda çok ince ve güçsüz tüyler.Sevgi hanım ve ekibindeki güler yüzlü nazik çalıanlarına beni bu tüylerden, batıklardan kurtardıkları için minnettarım.13 yıldır tüysüzlüğün keyfini çıkarıyorum.Lazer yaptırdım yine çıktı diyenlere şaşırıyorum.Bence güvenilir ellerde yapılan lazer tam sonucunu veriyor.Verdiğim parayı sonuna kadar hak ettiler.Herkese Sevgi hanımı ve ekip arkadaşlarını tavsiye ederim.Tekrardan bu vesile ile teşekkür ederim.

Gülay Ç.

Uzun bir süredir yüzümdeki derinleşen yaşlılık çizgilerini silmek için botoks yaptırıyorum. Geçen yıl İstanbul’dan Ankara’ya taşındım ve açıkçası Ankara’da tanıdığım bir estetikçi olmadığı için ve biraz da güven sorunu yaşamamdan dolayı bir süre daha İstanbul’daki doktoruma devam etmek zorunda kaldım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Sevgi Hanım’a gittim. Başta çekincelerime rağmen işindeki uzmanlığı, bilgi ve donanımı, güleryüzlülüğü, her türlü sorunuza içtenlikle ve yılmadan cevap verişi ve ekibiyle olan uyumuna hayran kaldım. 2 ay içerisinde botoks, dinamik dolgu ve ışık dolgusu yaptırdım ve sonuçlarından çok memnunum. Kendisine teşekkür ediyorum.

se...l

Merhaba,
Lazer Epilasyon konusunda uzun süredir korkuyor ve kendimce ertelemeler yapıyordum. Hangi cihaz daha iyi , kafamda acabalar varken ; Bodrumda yaşayan ve Ankara’lı biri olarak Ankara’ya yapmış olduğum bir ziyaretim sırasında bir arkadaşım vasıtası ile Özel Estera ve Dr. Sevgi KURTULMAZ ile tanıştım.
Adı gibi Sevgi dolu olan, güler yüzü ile hastalarını karşılayan, tüm ekibiyle canla başla çalışan ve orada olmaktan huzur bulduğum bir poliklinik. Detaylı açıklamalarıyla ve cihaz tanıtımı yaparak içimi rahatlatıp, Lazer Epilasyona o gün başladım.
Ve en kısa sürede sonuç aldım. Bodrum’dan Ankara’ya gitmek benim için büyük bir zevk.
İyi ki varsınız. İyi ki hayat bizi bir yerlerde buluşturdu.
Tüm ekibinize sonsuz teşekkür ederim.
Saygılarımla,

Sevgi Ş.

Doktor Sevgi KURTULMAZ için denebilecek tek şey tanıdığım en iyi hekim.Kendisiyle tanışmam 3 ay önce kilo sorunumla başladı.105 kilodan 80 kiloya düştüm. Akapunkturun bu kadar işe yarıya bileceğine inanmazdım.Ayrıca; Doktorluğunun dışında güleryüzü hastaya olan sakin ve zarif yaklaşımı herşeye bedel.Çok iyi poliklinik ve çalışma arkadaşlarının güleryüzü ve aşırı ilgisi cabası.Ama şu çok önemli inanmak lazım ben bu işi yapıcam diyceksin kilo vermek istiyorsanız.

mü...e

Daha once alexanderite ile baska bir merkezde sirtima lazer yaptirdim ancak tedavi farkli dalga boyu kullanilan cihazlarla desteklenmedigi icin cozum bulamadim estera polikiliniginde bulunan ndyag ve diode lazer ile olusturan tedavi programim sonrasinda 8 seansta sonuc aldim dr.sevgi hanim ve ekibine tedavi programinin takiplerinden dolayi tesekkur ederim

B.Can D.

Şeker hastası bir annenin kızı olarak, şeker sınırını aştığımı görünce panik halinde kilo verme araştırmalarım sonucu kendimi emanet ettiğim sevgili doktorum. Sayesinde akapunkturla 17 kilo verdim. Daha sonrasında lazer Epilasyon yaptırıp ondan da çok memnun kaldım. Kendisine ve Güler yüzlü ekibine çok teşekkür ederim.

Sevim B.

Ankara’da güvendiğim ve herkese tereddütsüz tavsiye edebileceğim tek adres.Geçen yıl lazer yaptırmak üzere başvurdum. DR.SEVGİ KURTULMAZ ve EKİBİ bu konuda kafama takılan tüm soruları, tüm detayları en gerçekçi ve bilimsel açıdan cevapladılar. Dr. Hanıma ve kendisiyle uzun yıllardır çalışan sertifikalı ve tecrübeli ekibine bayıldım. Profesyonelce tüm işlemlerimi gereken sürede gerçekleştirdiler.Kendilerine çok teşekkür ediyor ve işlerinde başarılar diliyorum. İlerde kendi kızlarımıda götüreceğim. ESTERA’ya sevgiler.

se...ç

Yorumunuzu Gönderin!